IHLP5050EZER1R0M01
DigiKeyn tuotenumero
541-1025-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1025-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1025-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP5050EZER1R0M01
Kuvaus
FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 29 A 2,5mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
IHLP5050EZER1R0M01 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
50A
DC-resistanssi (DCR)
2,5mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)