HCM1305-1R0-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1305-1R0-R |
Kuvaus | FIXED IND 1UH 29A 2.42 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 29 A 2,42mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 50A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 2,42mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Induktanssi | Koko/mitat 0,524" pit. x 0,480" lev. (13,30mm x 12,20mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,197" (5,00mm) |