HCM1305-100-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1305-100-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1305-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1305-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1305-100-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 9A 21.9 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 9 A 21,9mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
16A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
21,9mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,524" pit. x 0,480" lev. (13,30mm x 12,20mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)