IHLP5050EZER100M01
DigiKeyn tuotenumero
541-1030-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1030-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1030-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP5050EZER100M01
Kuvaus
FIXED IND 10UH 9A 25.5 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Valettu Induktori 9 A 25,5mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IHLP5050EZER100M01 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
16A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
25,5mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)