HCM0703-1R0-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 9 956
Tekniset tiedot
1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 11 A 10mOhm maks. Epästandardi
HCM0703-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM0703-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM0703-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0703-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0703-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
22A
DC-resistanssi (DCR)
10mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,280" pit. x 0,260" lev. (7,10mm x 6,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)