HCM0503-4R7-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 15 253
Tekniset tiedot
Suora
Pulse Electronics
Varastossa: 596
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 0
Samankaltainen
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 4.5 A 60mOhm maks. Epästandardi
HCM0503-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM0503-4R7-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM0503-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0503-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0503-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
5,5A
DC-resistanssi (DCR)
60mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Koko/mitat
0,203" pit. x 0,201" lev. (5,15mm x 5,10mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)