HB1020-2R5505-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
CDA (Zhifengwei Technology)
Varastossa: 115
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
5 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 100mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HB1020-2R5505-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3124-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HB1020-2R5505-R
Kuvaus
CAP 5F -10% +30% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
5 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,878" (22,30mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100mOhm @ 100Hz