CHZ-2R5505R-TW
DigiKeyn tuotenumero
4688-CHZ-2R5505R-TW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CHZ-2R5505R-TW
Kuvaus
2.5V 5.0F 10*20 EDLC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 75mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
CDA (Zhifengwei Technology)
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Pussi
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
5 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,846" (21,50mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
75mOhm @ 1kHz