DR73-150-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DR73-150-R |
Kuvaus | FIXED IND 15UH 1.83A 84.4 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 15 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.83 A 84,4mOhm Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | DR73-150-R -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 2,05A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 84,4mOhm |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Induktanssi | Koko/mitat 0,299" pit. x 0,299" lev. (7,60mm x 7,60mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,140" (3,55mm) |