DR73-150-R
DigiKeyn tuotenumero
513-1135-2-ND - Rullattu teippi (TR)
513-1135-1-ND - Cut Tape (CT)
513-1135-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DR73-150-R
Kuvaus
FIXED IND 15UH 1.83A 84.4 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.83 A 84,4mOhm Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DR73-150-R -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,05A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
84,4mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,299" pit. x 0,299" lev. (7,60mm x 7,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,140" (3,55mm)