BK/S500-6.3-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2687-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/S500-6.3-R
Kuvaus
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.3 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
63A
Sulamisen I²t
69.0
Hyväksyjä
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.01 Ohms