BK/S500-500-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2685-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/S500-500-R
Kuvaus
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
35A
Sulamisen I²t
0.18
Hyväksyjä
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.26 Ohms