BK/S500-100-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2674-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/S500-100-R
Kuvaus
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
35A
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
0.003
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Sulakkeen tyyppi
DC-resistanssi kylmänä
3.8 Ohms