BK/GDC-100MA
DigiKeyn tuotenumero
283-BK/GDC-100MA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/GDC-100MA
Kuvaus
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Tarkka kuvaus
100 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Hidas
35A
Sulamisen I²t
0.045
Hyväksyjä
cULus, IMQ
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
2.8 Ohms