BK/MDL-15-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2740-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/MDL-15-R
Kuvaus
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Tarkka kuvaus
15 A 32 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
32 V
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
1kA
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
354.0
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.005 Ohms