BK/AGC-20-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2627-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/AGC-20-R
Kuvaus
FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG
Tarkka kuvaus
20 A 32 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Sulamisen I²t
2440.0
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0034 Ohms
Jänniteluokitus – AC
32 V