BK/GDA-500MA
DigiKeyn tuotenumero
283-BK/GDA-500MA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/GDA-500MA
Kuvaus
FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
Tarkka kuvaus
500 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
1,5kA
Sulamisen I²t
0.038
Hyväksyjä
CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.46 Ohms