BK/GDA-250MA
DigiKeyn tuotenumero
283-BK/GDA-250MA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/GDA-250MA
Kuvaus
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
250 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
1,5kA
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
0.027
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
4.4 Ohms