FWP-32A22FI
DigiKeyn tuotenumero
FWP-32A22FI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FWP-32A22FI
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 32A 700VAC/500VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32A 700VAC AC 500VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
500VDC
Valmistaja
Eaton - Bussmann Electrical Division
Sovellukset
Sähköinen, Teollinen
Sarja
Ominaisuudet
Ilmaiseva
Pakkaustapa
Irtotavara
Hyväksyjä
CE, CSA, UR
Osan tila
Aktiivinen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200kA AC, 50kA DC
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Pakkaus / kotelo
Lieriönmuotoinen, Hälytyksen ilmaiseva
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Koko/mitat
0,874" halk. x 2,283" pit. (22,20mm x 58,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
32A
Sulamisen I²t
53.5
Jänniteluokitus – AC
700VAC