TL6120DF300QG
DigiKeyn tuotenumero
EG4356TR-ND - Rullattu teippi (TR)
EG4356CT-ND - Cut Tape (CT)
EG4356DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TL6120DF300QG
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
EDA/CAD-mallit
TL6120DF300QG -mallit
Ulkomitat
7,40mm x 7,40mm
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Käyttövoima
300gf
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,50mm
Mekaaninen käyttöikä
500000 sykliä
10,00mm