TL6120DF160QG
TL6120DF160QG
What Switch do You Need?
TL6120DF160QG
DigiKeyn tuotenumero
141-TL6120DF160QGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
141-TL6120DF160QGCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TL6120DF160QG
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
EDA/CAD-mallit
TL6120DF160QG -mallit
Ulkomitat
7,40mm x 7,40mm
Käyttövoima
160gf
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,50mm
Mekaaninen käyttöikä
1000000 sykliä
10,00mm