TL6120AF160QG
TL6120AF160QG
Additional Requirements for Selecting a Switch
TL6120AF160QG
DigiKeyn tuotenumero
EG4350TR-ND - Rullattu teippi (TR)
EG4350CT-ND - Cut Tape (CT)
EG4350DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TL6120AF160QG
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TL6120AF160QG -mallit
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Sarja
Ulkomitat
7,40mm x 7,40mm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
160gf
Piiri
SPST-NO
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Aktuaattorin materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,50mm
Aktuaattorityyppi
Standardi
Mekaaninen käyttöikä
1000000 sykliä
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
4,70mm