LB22F2GQ1111
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
LB22F2GQ1111
DigiKeyn tuotenumero
141-LB22F2GQ1111-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LB22F2GQ1111
Kuvaus
SWITCH PB DPDT 3A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet DPDT Ilkivallan torjunta, valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
EDA/CAD-mallit
LB22F2GQ1111 -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Väri - aktuaattori/suojus
Punainen
Pakkaustapa
Kaukalo
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Punainen
Osan tila
Aktiivinen
Valaistuksen jännite (nimellinen)
3VDC
Tyyppi
Ilkivallan torjunta, valaistu
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 22,00mm halk.
Kytkimen toiminto
On-On
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A (AC)