LB22F23Q7
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
LB22F23Q7
DigiKeyn tuotenumero
141-LB22F23Q7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LB22F23Q7
Kuvaus
SWITCH PB SPDT 3A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPDT Ilkivallan torjunta Paneelikiinnitys, Etuosa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LB22F23Q7 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
3A (AC)
Valm.
Jänniteluokitus – AC
250 V
Sarja
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Painike, Tasakorkea
Pakkaustapa
Kaukalo
Väri - aktuaattori/suojus
Hopea
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65 - pölytiivis, vedenkestävä
Tyyppi
Ilkivallan torjunta
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 22,00mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C