800AC2BLKCAP
DigiKeyn tuotenumero
800AC2BLKCAP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
800AC2BLKCAP
Kuvaus
SWITCH CAP PUSHBUTTON BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreä Painonappi Kytkimen hattu Musta Nepparikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
800AC2BLKCAP -mallit
Kategoria
Väri
Musta
800A-sarja
Koko
7,45mm halk. x 3,50mm kork.