800AC1BLKCAP
DigiKeyn tuotenumero
800AC1BLKCAP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
800AC1BLKCAP
Kuvaus
CAP PUSHBUTTON ROUND BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreä Painonappi Kytkimen hattu Musta Nepparikiinnitys
Kategoria
Väri
Musta
Valmistaja
E-Switch
Valaisu
Ei valaistu
Sarja
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
800A-sarja
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Nepparikiinnitys
Osan tila
Aktiivinen
Koko
4,00mm halk. x 4,03mm kork.