DI280N10TL
DigiKeyn tuotenumero
4878-DI280N10TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-DI280N10TLCT-ND - Cut Tape (CT)
4878-DI280N10TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DI280N10TL
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 280A 8-POWERSFN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 280A (Tc) Kiinnitys pintaan TOLL
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DI280N10TL -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,2V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
122 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
8150 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
425mW (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TOLL
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2mOhm @ 50A, 10V