ZXMP10A13FTA
DigiKeyn tuotenumero
ZXMP10A13FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ZXMP10A13FCT-ND - Cut Tape (CT)
ZXMP10A13FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZXMP10A13FTA
Kuvaus
MOSFET P-CH 100V 600MA SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 100 V 600mA (Ta) 625mW (Ta) Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
3.5 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
141 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
625mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1Ohm @ 600mA, 10V