ZLLS400TA
DigiKeyn tuotenumero
ZLLS400TATR-ND - Rullattu teippi (TR)
ZLLS400TACT-ND - Cut Tape (CT)
ZLLS400TADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZLLS400TA
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 520MA SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 520mA Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ZLLS400TA -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
3 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 30 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
15pF @ 30V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
520mA
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 400 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)