ZHCS400QTC on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit 40 V 400mA Kiinnitys pintaan SOD-323
SOD-323
ZHCS400QTC
DigiKeyn tuotenumero
31-ZHCS400QTCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-ZHCS400QTCDKR-ND - Digi-Reel®
31-ZHCS400QTCCT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZHCS400QTC
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
12 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 30 V
Kapasitanssi @ Vr, F
20pF @ 25V, 1MHz
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
400mA
Asennustyyppi
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
780 mV @ 1 A
Pakkaus / kotelo
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)