ZHCS400QTA on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit 40 V 400mA Kiinnitys pintaan SOD-323
SOD-323
ZHCS400QTA
DigiKeyn tuotenumero
31-ZHCS400QTATR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-ZHCS400QTACT-ND - Cut Tape (CT)
31-ZHCS400QTADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZHCS400QTA
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 30 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
20pF @ 25V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
400mA
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
780 mV @ 1 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)