SMBJ85A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ85A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ85A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ85A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ85A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 85VWM 137VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
137V Puristusliitin 4,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ85A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
85V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
94,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
137V