SMBJ85A-13-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMBJ85A-13-F |
Kuvaus | TVS DIODE 85VWM 137VC SMB |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 137V Puristusliitin 4,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SMBJ85A-13-F -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 4,4A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 600W |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AA, SMB |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 85V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 94,4V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 137V |