SMBJ11A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
31-SMBJ11A-13-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SMBJ11A-13-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-SMBJ11A-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ11A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18,2V Puristusliitin 33A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
33A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
11V
Jännite - läpilyönti (min)
12,2V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
18,2V