SMBJ11A-E3/52
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ11A-E3/52GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ11A-E3/52GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ11A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ11A-E3/52
Kuvaus
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18,2V Puristusliitin 33A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
33A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
11V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
12,2V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
18,2V