SMAJ30CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ30CA-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ30CA-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ30CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ30CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 8,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
EDA/CAD-mallit
SMAJ30CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
30V
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V