SMAJ30CA-Q
DigiKeyn tuotenumero
118-SMAJ30CA-QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SMAJ30CA-QCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SMAJ30CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ30CA-Q
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 8,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ30CA-Q -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
30V
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,3A