SMAJ26A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ26A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ26A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ26A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ26A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 9,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
EDA/CAD-mallit
SMAJ26A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
26V
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V