SMAJ14A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ14A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ14A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ14A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ14A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
23,2V Puristusliitin 17,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ14A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
17,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
14V
Jännite - läpilyönti (min)
15,6V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
23,2V