SMCJ13CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
31-SMCJ13CA-13-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SMCJ13CA-13-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-SMCJ13CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ13CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21,5V Puristusliitin 69,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SMCJ13CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
69,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
13V
Jännite - läpilyönti (min)
14,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
21,5V