SMAJ12CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ12CA-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ12CA-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ12CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ12CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 20,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ12CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
12V
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V