TV04A120JB-G
DigiKeyn tuotenumero
641-1235-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1235-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1235-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV04A120JB-G
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 20,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TV04A120JB-G -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V