VS12VBA1HST15R
DigiKeyn tuotenumero
846-VS12VBA1HST15RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-VS12VBA1HST15RCT-ND - Cut Tape (CT)
846-VS12VBA1HST15RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS12VBA1HST15R
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 14VC DSN0603-2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DSN0603-2, SOD-962, SMD0603
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VS12VBA1HST15R -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
70W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
12,5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
14V