PDS3200Q-13
DigiKeyn tuotenumero
PDS3200Q-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
PDS3200Q-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
PDS3200Q-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PDS3200Q-13
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI 5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 3A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 200 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
880 mV @ 6 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)