PDS3200-13 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PDS3200-13 |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI 5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 40 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 200 V 3A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PDS3200-13 -mallit |
Kategoria | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 10 µA @ 200 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Teknologia | Valmistajan laitepakkaus PowerDI™ 5 |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 200 V | Toimintalämpötila - liitos -65°C – 150°C |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 3A | Päätuotenumero |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 780 mV @ 3 A |