DMTH4007SPD-13 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 2 829
Tekniset tiedot
MOSFETit - ryhmät 40V 14,2A 2,6W Kiinnitys pintaan PowerDI5060-8
DMTH4007SPD-13
DigiKeyn tuotenumero
DMTH4007SPD-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DMTH4007SPD-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMTH4007SPD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMTH4007SPD-13
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 40V 14.2A PWRDI50
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DMTH4007SPD-13 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valmistaja
Diodes Incorporated
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
41,9nC @ 10V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2026pF @ 30V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
2,6W
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (kaksinkertainen)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40V
Pakkaus / kotelo
8-PowerTDFN
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
14,2A
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI5060-8
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
8,6mOhm @ 17A, 10V