DMTH15H017LPSW-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMTH15H017LPSW-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMTH15H017LPSW-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMTH15H017LPSW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMTH15H017LPSW-13
Kuvaus
MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 150 V 8A (Ta), 50A (Tc) 1,5W (Ta), 107W (Tc) Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna PowerDI5060-8 (tyyppi UX)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,6V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
50 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3369 pF @ 75 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,5W (Ta), 107W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI5060-8 (tyyppi UX)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
17,5mOhm @ 20A, 10V