DMT6008LFG-7
DigiKeyn tuotenumero
DMT6008LFG-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DMT6008LFG-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMT6008LFG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMT6008LFG-7
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 13A PWRDI3333
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 13A (Ta), 60A (Tc) 2,2W (Ta), 41W (Tc) Kiinnitys pintaan POWERDI3333-8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
50.4 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±12V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2713 pF @ 30 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
2,2W (Ta), 41W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
POWERDI3333-8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
7,5mOhm @ 20A, 10V