DMT10H015LFG-7
DigiKeyn tuotenumero
DMT10H015LFG-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DMT10H015LFG-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMT10H015LFG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMT10H015LFG-7
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V PWRDI3333
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 10A (Ta), 42A (Tc) 2W (Ta), 35W (Tc) Kiinnitys pintaan POWERDI3333-8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
33.3 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1871 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
2W (Ta), 35W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
POWERDI3333-8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
13,5mOhm @ 20A, 10V