DMP3068L-13 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 41 273
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Varastossa: 57 339
Tekniset tiedot
Vishay Siliconix
P-kanava 30 V 3,3A (Ta) 700mW (Ta) Kiinnitys pintaan SOT-23-3
DMP3068L-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMP3068L-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMP3068L-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMP3068L-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMP3068L-13
Kuvaus
MOSFET P-CH 30V 3.3A SOT23
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
15.9 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±12V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
708 pF @ 15 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
700mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
1,8V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
72mOhm @ 4,2A, 10V